Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD

 • چین Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD نمایه شرکت
 • چین Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD نمایه شرکت
 • چین Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD نمایه شرکت
 • چین Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD نمایه شرکت
 • چین Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD نمایه شرکت
 • چین Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD نمایه شرکت
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, توزیع کننده / عمده, شرکت تجاری, فروشنده
مارک های: ChangHai
فروش سالانه: 2000000-4000000
سال تاسیس: 2008
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%

معرفی

منتشر شده در سال 2008 ، شرکت تجهیزات آزمایشگاهی گوانگژو Changhai ، با مسئولیت محدود. . is a high-tech enterprise integrating research, development, planning, design, production, sales, installation and maintenance of professional engineers in the field of laboratory equipment in China. یک شرکت پیشرفته و پیشرفته است که در زمینه تحقیق ، توسعه ، برنامه ریزی ، طراحی ، تولید ، فروش ، نصب و نگهداری مهندسین حرفه ای در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی در چین ادغام شده است.

شرکت تجهیزات آزمایشگاهی گوانگژو Changhai ، با مسئولیت محدود Pr ...

چین Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD نمایه شرکت 0

 

چین Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD نمایه شرکت 1

Guangzhou Changhai Laboratory Equipment Co., Ltd. is a professional company specializing in laboratory construction system engineering such as Fume Hood, Exhaust Fan. شرکت تجهیزات آزمایشگاهی گوانگژو Changhai ، آموزشی ویبولیتین یک شرکت حرفه ای است که در مهندسی سیستم ساخت آزمایشگاه مانند Food Hood ، فن اگزوز فعالیت دارد. The company has complete production equipment and advanced testing equipment. این شرکت دارای تجهیزات تولید کامل و تجهیزات تست پیشرفته است. Over the years, it has cooperated with scientific research institutions to jointly develop high-tech ventilation and refrigeration products. با گذشت سالها ، این موسسات با موسسات تحقیقاتی علمی همکاری کرده اند تا بطور مشترک محصولات تهویه مطبوع و تبرید را با تکنولوژی بالا تولید کنند. شرکت ما طرفدار "یک شرکت مهندسی سیستمی است که یک سرویس کاملاً واقعی برای همه دنیا ایجاد می کند."

 

 

 

Guangzhou Changhai insists on satisfying the needs of different customer groups and society with excellent products, perfect service and reasonable price, and constantly keeps track of the advanced technological developments of domestic and foreign counterparts and strengthens the research and development of new products. گوانگژو Changhai اصرار دارد تا نیازهای گروههای مختلف مشتری و جامعه با محصولات عالی ، خدمات عالی و قیمت مناسب را برآورده سازد و دائماً پیشرفتهای فناوری پیشرفته همتایان داخلی و خارجی را پیگیری می کند و تحقیقات و توسعه محصولات جدید را تقویت می کند. The company invests 5% of total sales each year as funds for product development, promotion and equipment improvement. این شرکت هر سال 5٪ از کل فروش را به عنوان بودجه برای توسعه محصول ، ارتقاء و بهبود تجهیزات سرمایه گذاری می کند. The company is committed to all kinds of experimental equipment including explosion-proof fans; این شرکت به انواع تجهیزات آزمایشگاهی از جمله فن های ضد انفجار متعهد است. ventilation systems, waste water and gas treatment; سیستم های تهویه ، فاضلاب و تصفیه گاز clean plant design, equipment manufacturing and decoration installation. طراحی گیاهان تمیز ، ساخت تجهیزات و نصب دکوراسیون. A group of technician in our company is high-quality and professional with a wealth of practical experience in Laboratory equipment. گروهی از تکنسین ها در شرکت ما با کیفیت و حرفه ای و دارای تجربه ای فراوان در تجهیزات آزمایشگاهی هستند. The company actively learns the advanced technologies and concepts of developed countries and continuously reforms and innovates. این شرکت به طور فعال فن آوری ها و مفاهیم پیشرفته کشورهای توسعه یافته را یاد می گیرد و به طور مداوم اصلاحات و نوآوری ها را انجام می دهد. With the continuous improvement and standardization of construction technology at home and abroad, and the long-term practice of interaction with different customers, we found: با بهبود مستمر و استاندارد سازی فن آوری ساخت و ساز در داخل و خارج از کشور و تمرین طولانی مدت تعامل با مشتریان مختلف ، متوجه شدیم: یک پروژه مهندسی منظم که شامل کیفیت و کارآیی و صرفه جویی در مصرف انرژی و تجهیزات بیشتر مربوط به ایمنی اپراتورها نیست.

 

چین Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD نمایه شرکت 2

 

سیستم خدمات پس از فروش عالی has become the pride of Guangzhou Changhai Company in this industry. در این صنعت افتخار شرکت گوانگژو Changhai شده است. The professional install description manual and the dedicated after-sales service tracking personnel have won the praise of customers. دفترچه راهنمای توصیف نصب حرفه ای و پرسنل اختصاصی خدمات پس از فروش ، ستایش مشتریان را به دست آورده اند. Quality and service are the basic elements of an Enterprise's survival and development. کیفیت و خدمات عناصر اصلی بقا و توسعه یک شرکت هستند. At the same time, we will provide more perfect pre-sales and after-sales services for all new and old customers. در عین حال خدمات پیش فروش و پس از فروش کاملتری را برای کلیه مشتریان جدید و قدیمی ارائه خواهیم داد.

 

Guangzhou Changhai strictly follows the management system from design, construction, production, installation to after-sales service. گوانگژو Changhai به شدت از سیستم مدیریت از طراحی ، ساخت ، تولید ، نصب و خدمات تا خدمات پس از فروش پیروی می کند. In the design, different styles of construction schemes are designed according to different industries and different functions; در طراحی ، سبک های مختلفی از طرح های ساختمانی با توجه به صنایع مختلف و کارکردهای مختلف طراحی می شوند. In the production, company strictly controls the quality according to the در تولید ، شرکت به شدت کنترل کیفیت را مطابق با سیستم مدیریت 5S ، ISO9001 ، ISO14001: 2004 سیستم مدیریت محیط زیست, ensuring that every product manufactured by the factory is of high quality. اطمینان حاصل شود که هر کالایی که توسط کارخانه تولید می شود از کیفیت بالایی برخوردار است. In addition, the company has a perfect after-sales service management system, which has created a large number of high-quality projects and has been well received by many customers, which has been rated as علاوه بر این ، این شرکت دارای یک سیستم مدیریت خدمات پس از فروش عالی است که تعداد زیادی پروژه با کیفیت بالا ایجاد کرده و مورد استقبال بسیاری از مشتریان قرار گرفته است که به عنوان بارها و بارها "تصدی و افتخار قرارداد و وعده نگهدار" و "تصدی اعتباری در سطح AAA".

تاریخ

changhai گوانگژو به طور جدی سیستم مدیریت از طراحی ، ساخت ، تولید ، نصب و خدمات پس از فروش را دنبال کنید. از لحاظ طراحی ، ما سبکهای مختلف برنامه ساخت آزمایشگاه را با توجه به صنایع مختلف و کارکردهای مختلف طراحی خواهیم کرد. در تولید ، ما به شدت کنترل خواهیم کرد تا اطمینان حاصل شود که هر محصول با توجه به سیستم مدیریت 5S ، ISO9001 ، ISO14001: 2004 از کیفیت بالایی برخوردار است. شرکت ما دارای یک سیستم مدیریت خدمات پس از فروش عالی است تا بتواند تعداد زیادی از پروژه های با کیفیت را ایجاد کند و مورد تحسین بسیاری از مشتریان قرار گیرد.

در سال 2009 ، کارخانه آزمایشگاهی شیمیایی Changhai یک شرکت حرفه ای جامع را ارائه داد که خدمات یک مرحله ای از ساخت و ساز سیستم جامع آزمایشگاهی را ارائه می دهد. از آن زمان ، در روحیه های مترقی ، مشارکتی ، صادقانه و مبتکرانه پیشرفت کرده است ، رشد جهشی را به پیش می برد ، در بسیاری از زمینه ها دارای مدرک حرفه ای می شود و به طور پی در پی با بسیاری از مدارس و شرکت ها همکاری می کند.

در سال 2014 ، ما با شرکت فن آوری تصفیه گوانگژو Evergrande همکاری می کنیم. محدود ، شرکت تجهیزات پزشکی jiahe Zhuhai. LTD ، شرکت مهندسی بیولوژیکی Zhuhai Deere. LTD ، کالج پزشکی گوانگژو و غیره.

در سال 2015-2017 شرکت تبدیل به "مطابق با قرارداد و اعتبار" برای سه سال متوالی ، همکاری با شرکت تجهیزات آزمایشگاهی Guangxi HuaYi. ، با مسئولیت محدود ، شرکت الکترومکانیکی گوانگژو های هی. ، با مسئولیت محدود ، شرکت علم و فناوری زیست محیطی آنهویی Huite. .

در سال 2018 سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 را دریافت کردیم ، تعداد بیشتری مشتری بیشتر به ما اعتماد می کنند. محصولات ما به دلیل کیفیت خوب شهرت خوبی دارند.

در سال 2018 سیستم ISO14001 سیستم مدیریت محیط زیست ، مشتری های بیشتر و بیشتری به ما اعتماد می کنند زیرا ما محافظ محیط زیست هستیم.

در سال 2018 فعالیتهای مدیریت بهداشت و ایمنی حرفه ای OHSAS18001 را انجام داد. ما همیشه کیفیت را به شدت کنترل می کنیم.

سرویس

changhai گوانگژو به محصولات عالی ، خدمات عالی ، قیمت مناسب برای پاسخگویی به نیازهای گروه های مختلف مشتری ، ردیابی فن آوری پیشرفته از همتایان در داخل و خارج از کشور ، پایبند بوده و بطور مداوم تحقیقات و توسعه محصولات جدید را تقویت می کند. شرکت ما 5٪ از کل فروش را به عنوان تحقیق و توسعه محصول ، ارتقاء و بهبود تجهیزات سرمایه گذاری می کند. علاوه بر این ، شرکت ما همچنین به آزمایشگاه ایمنی بیولوژیکی ، آزمایشگاه فیزیکی و شیمیایی ، آزمایشگاه ابزار متعهد است. سیستم تهویه و اگزوز ، پساب و تصفیه گاز؛ طراحی کارگاه تمیز ، ساخت تجهیزات و دکوراسیون و مهندسی نصب.

ما همیشه "پذیرش رسمی نشانه تکمیل نیست" "پذیرش آغاز سرویس" را پیاده سازی خواهیم کرد. به منظور بهتر خدمت به مشتریان و تولید محصولات خود مستقر و توسعه یافته در بازار ، قول می دهیم:

(1) نقشه های طراحی رایگان برای کاربران ، و دستورالعمل های طرح ، ساخت و نصب را مطابق نقشه ها ارائه می دهد.

(2) پرونده های کاربر را ایجاد کنید ، و بازدیدهای منظم برای بازگشت و ردیابی کیفیت طولانی مدت انجام دهید.

(3) اگر کاربر مشکلی برای حل آن وجود ندارد ، می توانید در هر زمان با شماره تماس خدمات پس از فروش شرکت تماس بگیرید (+8613533186787) ، که در آزمایش عادی تأثیری نخواهد داشت.

 • توضیحات مربوط به " ضمانت نامه های T hree G " کالاهای عرضه شده توسط تأمین کننده ;

ما همیشه "پذیرش رسمی نشانه تکمیل" را اجرا نمی کنیم "" پایان پذیرش آغاز خدمت است "؛ به منظور خدمات رسانی بهتر به تعداد زیادی از مشتریان و توسعه محصولات در بازار ، شرکت ما به شرح زیر قول می دهد:

 1. طراحی نقشه بصورت رایگان برای کاربران ، و ساخت و نصب با توجه به طرح نقشه ها.
 2. ایجاد پروفایل کاربر ، انجام حروف منظم و ردیابی کیفیت بلند مدت.

(3) تمام تجهیزات آزمایشگاهی به سفارش شرکت ما نگهداری می شوند. اگر خسارت ناشی از عوامل انسانی باشد و یا پس از مدت زمان ضمانت نیاز به تعمیر داشته باشد ، فقط هزینه هزینه پرداخت می شود.

(4) اگر کاربران مشکلاتی دارند که قابل حل نیستند ، می توانید با شماره خدمات پس از فروش شرکت (020-31527140) تماس بگیرید یا ایمیل (estherchenup@gmail.com) را در هر زمان ارسال کنید.

(5) آموزش رایگان به تکنسین ها ، توضیح محصولات شرکت و نکات کلیدی استفاده و ارائه دستورالعمل های دقیق تجهیزات برای نیازها.

 • آموزش پرسنل و هزینه های کاربران؛

(1) پس از اتمام پروژه ، آموزش استفاده و نگهداری تجهیزات را در شرکت خود انجام خواهیم داد. محتوای آموزش توسط بخش فنی شرکت تهیه شده است.

(2) شرکت باید شخصی را به عهده بگیرد که مسئولیت برنامه آموزش را برعهده بگیرد و آن را عملی کند. مجری باید از قبل آماده سازی کاملی برای آموزش ، از جمله مواد آموزشی یکنواخت توزیع شده ، پروژکتورها و غیره باشد.

(3) برای مشکلات ایجاد شده توسط کاربر در آموزش ، فرد مسئول آموزش توضیحات مفصلی خواهد داد.

(4) شرکت ما آموزش رایگان را برای مشتریان ارائه می دهد.

 • در طول و پس از دوره گارانتی ، تأمین کننده باید دستورالعمل های زیر را برای رسیدگی به مشکلات ارائه دهد.

1 وعده در طول دوره ضمانت نامه رایگان

1) تعهدات گارانتی: مدت گارانتی محصولات باید یک سال از تاریخ پذیرش و تحویل باشد.

2) تعهد در امر نگهداری: از تلفن ، نمابر ، ایمیل و سایر وسایل برای پاسخگویی و حل مشکلات در هر زمان اطمینان حاصل کنید. شرکت پس از دریافت اخطار یا نمابر از کاربر ، توضیحی کتبی ارائه کرده و زمان رفع مشکل را مشخص می کند.

3) تعهد به بازدید نامه؛

Visit اولین دیدار نامه پس از پذیرش

② دوم بعد از 6 ماه پس از پذیرش

③ سوم ظرف مدت 1 سال پس از پذیرش

④ سالانه یک بار پس از پذیرش ، نامه ملاقات داشته باشید

4) تعهد کامل اسناد: دفترچه راهنمای تجهیزات ، دفترچه راهنمای عملیات.

5) تعهد مشاوره فنی: ارائه مشاوره فنی و ارتباط از طریق ابزارهای ارتباطی.

2 هزینه نگهداری در دوره ضمانت نامه رایگان به شرح زیر است:

① ضمانت بی قید و شرط برای مشکلات کیفیت ;

② در دوره گارانتی ، اگر شرایط ناشی از استفاده بی دقتی باشد ،

فقط هزینه قطعات تعویض خواهد شد:

 • آسیب مصنوعی یا مونتاژ خود ، از ارتفاع سقوط می کند.
 • اگر ولتاژ بیش از محدوده کار باشد ، موتور سوخته می شود.
 • اپراتور طبق آیین نامه یا دستورالعمل استفاده نمی کند.

3 تعهد پس از اتمام ضمانت نامه رایگان:

① پس از اتمام گارانتی ، فقط هزینه قطعات جایگزینی برای نگهداری محصول هزینه می شود.

② تهیه قطعات یدکی به مدت 10 سال؛

inspection بازرسی منظم و روتین پس از اتمام ضمانت نامه مطابق با مدت ضمانت انجام می شود.

requirements الزامات نگهداری پس از اتمام ضمانت نامه منوط به دوره ضمانت می باشد.

(4) آموزش رایگان برای پرسنل فنی ، توضیح در مورد محصولات شرکت و نکات کلیدی در استفاده و توضیحات دقیق تجهیزات برای آماده سازی.

(5) سرویس 24 ساعته در خط یک به یک خوب است.

(6) نصب شده و ODM ارائه شده است.

آزمایشگاه محدود Changhai محدودیت های تجاری
1 انواع آزمایشگاه ها و طراحی کارگاه های تصفیه
2 انواع دکوراسیون آزمایشگاه ها
3 انواع دکوراسیون کارگاه تصفیه
4 مهندسی مبلمان آزمایشگاهی
5 مهندسی آتش نشانی آزمایشگاهی
6 مهندسی سیستم آبی
7 مهندسی سیستم آب تصفیه

بسته بندی و تحویل ( تحویل به موقع و حمل و نقل سریع مزیت ما است)

 

تیم ما

گروه محدود LANITED تجهیزات Changhai LAB
1 بخش منابع انسانی آنها به شرکت ما کمک می کنند تا کارمندان بسیار مناسبی را بدست آورد
2 اداره اداری آنها پشتیبانی کارکنان ما هستند
3 بخش دارایی آنها پول شرکت را نگه می دارند
4 واحد طراحی آنها تمام طراحی را به مشتریان ما ارائه دادند
5 بخش مدیریت مهندسی آنها سرپرست همه پروژه ها هستند.
6 بخش مناقصه مهندسی آنها تمام اسناد را برای پروژه های پیشنهاد دهنده انجام می دهند.
7 بخش تولید، بیش از 200 کارگر در کارخانه ما وجود دارند.
8 قسمت خرید 5 کارمند در این بخش برای اطمینان از کمیت مواد.
9 بخش مارکینگ بیش از 20 فروش در این بخش وجود دارد.

 

هرکدام از مردم در حال بالندگی هستند ، دائماً فراتر از خود ، برای مشتریان و جامعه ارزشی ایجاد می کنند ، با خرد و خرد بی نهایت و تلاش برای شوکه کردن همه

 

چین Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD نمایه شرکت 0

 

چین Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD نمایه شرکت 1

چین Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD نمایه شرکت 2

چین Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD نمایه شرکت 3

 

چین Guangzhou changhai laboratory equipment co., LTD نمایه شرکت 4

پیام بگذارید